×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 378

Статті головна 18 серпня 2014

Асоціація в 2012 - 2013 роках

22 січня 2012 р. Презентація перед кооперативами “Добробут Громад”

інноваційної продукції с. Спас

Статті головна 18 серпня 2014

Перший етно фестиваль «Полонинський Клич»

Перший етно фестиваль «Полонинський Клич» увійшов в Книгу Рекордів Карпатського регіону

23 серпня 2015 року в честь державного прапора України відбувся перший етно фестиваль «Полонинський Клич» в селі Микуличин, Яремчанської міської ради на високогірній  полонині «Горган». Це перший етно фестиваль започаткований на приватній ініціативі. Основними учасниками були туристи які відпочивали в околицях Яремчі, Буковелю та Верховини.

         До мальовничої полонини в продовж дня проходило більше двох тисяч туристів. Гості могли брати участь по майстер класах по виготовленню полонинського сиру, скуштувати автентичну карпатську кухню, милуватися пейзажами Карпат, їздити верхи на гуцульських конях, дітвора бавилася з гірськими козами та вівцями.

         Етно фестиваль «Полонинський Клич» відновив першу автентичну традицію «Клича». Це народне дійство де за допомогою людського голосу перегукувались мелодії звірів, тварин, пісень з відлунням карпатських гір.

       Цікавими були конкурси гуцульського співу на полонині без підсилювачів і гучномовців. Учасники отримали призи від СОК «Чиста Флора», ПП «Зелений Яр», Микуличинської сільської ради. Місцева жителька Кріпчук Ганна не тільки пекла полонинських баранчиків але і зайняла перше місце в полонинському кличі. Прикрасило дійство участь молодої художниці Бойко Іванни. Чарівний спів Оксани та добротна гра музик з дітьми Мироняка Володимира. Владика Борис Гудзяк благословив етно фестиваль та нагородив учасників.

 

 

Статті головна 18 серпня 2014

Асортимент продукції

Цілюща скарбниця здоров’я із Спаса. Прикарпатське село Спас, що на Коломийщині з давніх-давен славилося не лише трипільською культурою, давніми звичаями і традиціями. Матінка-земля нагородила цей славний край цілющими водами, могутніми пролісами і благодатними лікарськими рослинами. Саме тому, в ХІ столітті був збудований королем Данилом Галицьким «Полонинський монастир». Монастир славився тим, що монахи знали секрети тутешнього зілля, лікували людей з навколишніх сіл та міст. Традиції передавались до майбутніх поколінь. Тому сьогодні в селі Спас, успішно працює кооператив "Чиста Флора" на якому якісно виконують свою роботу добрі господині і господарі села.
Цілющі лікарські рослини збирають на чистих землях, навчені заготовачі в околицях Прикарпаття і Карпат (Верховина, Рахів). Ці місця сертифіковані і
визнані Європою, як території найвищого класу якості - органічної продукції. Лікарська сировина переробляється на найкращому Європейському обладнанні. Продукція 100% натуральна, екологічна та органічна. Її визнали і експортується вона в країни Прибалтики, Канади, Америки, Білорусії, Молдови і т.д....

Статті головна 18 серпня 2014

Для хорошего сна и покоя

Для хорошего сна и покоя

Статті головна 18 серпня 2014

Для профилактики простатита

Для профилактики простатита

Статті головна 18 серпня 2014

Великий асортимент продукції

Тепер кожен любитель справжнього якісного чаю, може легко і просто купити в нашому інтернет магазині "Карпатська Колекція"

Статті головна 18 серпня 2014

Ознайомча поїздка "АгроІнвест" до СОК «Чиста флора»

26-27 жовтня 2013 року Проект USAID АгроІнвест провів

Про нас

СОК "Чиста Флора"

Тел: (03433) 9 36 67

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

site: http://pureflora.net