100% натуральна продукція


Цілющі фіточаї Фамілійного бренду родини Стовп'юків – додають людям не тільки насолоду, але й запобігають від багатьох хвороб

 Коротко про шляхи створення фамілійного (родинного)  бренду


Село Спас – одне з найбільших і найбагатіших сіл Коломийщини в якому мешкає понад 3000 осіб та більше 1200 дворів.

Спас лежить на правому березі річки Прут, серед щедрої передкарпатської природи. Тут росте багато лісів, є ріки й потоки, луги й лани. Місцеві люди дуже завзяті до праці, до гуртових справ. Загальна площа села  - 2827,6 га. 

Спас належить до тих сіл, на теренах яких здавен жили люди. Відома українська вчена-археолог Лариса Крушельницька, яка розкопувала трипільські поселення у Спасі, вважає, що тут мешкали люди вже у 2 половині IV тисячоліття до н.е. Отже, у Спасі живуть люди вже понад 6000 років! А це означає, що Спас – одне із найдавніших українських і Європейських сіл. 

Майже фантастичним видається розташування гірських вершин, хребта на основних календарних напрямках. Отже наші пращури винайшли й застосували два види календарів: сонячний – за річним рухом світила і зоряний, або зодіакальний – за рухом окремих сузір’їв і зірок по небозводу. 

Не малу роль у зображенні карпатського Стоунхенджу відігравала Воскресінецька гора, Спаське святилище (урочище Монастир) вершини гір в Пилипах, Трачі, Дебеславцях – це так званий малий стоунхендж.

Великий Стоунхендж – це коли відкласти і продовжити на мапах регіону азимути і кути відповідно до схеми, то на сході по лінії сонцестояння (сонцеворот), коли найдовші дні 21-22 червня, тривалість дня 16,27 годин (може бути 30) розташовані в с. Акришора, гора Почарина, гора Кичєра Лючанська (Дівич гора), Воскресінецька гора, а у західному напрямку по центру тунелю видніється найвища гора  України – Говерла 2061 м., яка очевидно була головним репером святилища на Лисині Космацькій, де фіксувався захід сонця у найкоротший день року 21-23 грудня, тривалість дня 8 годин 30 хвилин. 

З відходом океану Тесіс (20 млн років) теплолюбиве Сарматське море (яке було на наших теренах) 8-6 млн років дало поштовх горотворенням Карпат, де завдяки перегодам клімату утворились унікальні цілющі рослини, які з давніх-давен використовували наші предки. 

Не вийнятком була територія трипілля сіл: Спас, Пилипи, Дебеславці, Грушів, Воскресинці, Трач, де люди вирощували худобу, робили знаряддя праці, полювали, варили мед і лікувались цілющим зіллям. 

За часів Данила Галицького на місці древнього святилища у Спасі побудували монастир, де монахи лікували цілющим зіллям навколишні села. 

Опис логотипу фамілійного бренду

По середині фамілійного бренду є основний символ – спіраль, яка складається із семи знаків: 

1. спас          2. сім’я          3. стовп’юків

4. створила          5. символ          6. своєї

7. справи.

S спіраль – це символ вічного життя, циклічний ритм розвитку всесвіту.

Людина його гармонія. Це означає, що продукт, який буде вироблятися під фамілійним брендом буде поєднаний з гармонією людини і всесвіту та довговічністю. Колір спіралі багряний, сонячний.

S (сімка) – це закінчений циклічний процес всесвіту.

Восьмикутна зірка (давня назва Алатир (Іранська) all-atar; - це вісім головних циклів: Коляда, Масляна, Великдень, Трійця, Купала, Спасівка, Рожаниця, Діди. 

Алатир являє собою октограму: проекцію ромба (небесний світ) на квадрат (матеріальний світ), та їх взаємне пересікання. Це символ Бога Творця Сварога, символ Порядку і Світобудови. Він зв’язує усі сторони світу і позначає абсолютний баланс, гармонію і рівновагу, здійснюючи потужну цілющу дію. 

Восьминогий коловрат: символ сонця, означає вічну мудрість і справедливість. 

На задньому фоні – золотисто-багряне Сонце – образ Божої Вічності, самого Бога Отця з повторенням відродження життя. 

Зліва у верхній частині меандрового щита – Тризуб – символ творчих енергій: мудрість, знання, любов. 

У правій частині меандрового щита Хрест – символ життя, неба та вічності.

Меандровий щит (безконечник) – це символ захисту, що означає вічність, безперервність буття, зв’язок всього сущого. 

Обрамленням на його є напис Ukraine і завершенням щита, є основний оберіг – тисячопелюстковий лотос (Сахасрара) – це найвища чакра, яка допомагає знайти зв’язок з вищими силами, відчути в собі єдність з всесвітом. Це символ завершеності, енергії всіх стихій: землі, води, вогню, повітря.