Screenshot at May 23 11-37-41

Контроль якості

Показником якості продукції Фамілійного бренду родини Стовп'юків є професійна заготівля ягід і цілющих трав. На підприємстві немає стихійної заготівлі. У високогір’ях Карпат працюють навчені заготовачі, які залежно від сезонності знають як заготовляти сировину та ощадно ставляться до природи.

Одним із показників якості продукції, є дослідження інституту ботаніки ім. Холодного (м. Київ) сировинних запасів Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Вчені дослідили якісний потенціал сировини на багато років і запропонували методичні рекомендації зборів із збереженням популяцій рослин та ягід.  Крім того спеціалісти у галузі екології перевірили території на відсутність радіації, пестицидів та інших токсичних видів і дали статус «екологічна територія».     

Фамілійний бренд родини Стовп'юків розробив екологічний стандарт, який дає змогу популяризувати території на яких заготовлюється лікарська сировина та вирощується в індивідуальних сільських господарів, що дає додану вартість даним продуктам.